NÁVŠTĚVA ŽIDOVSKÉHO MUZEA V PRAZE NOVĚ JAKO DÁREK

Nemáte ještě tip na vhodný vánoční dárek nebo dárek k narozeninám? Chtěli byste někomu blízkému věnovat jeden z nejsilnějších kulturních zážitků, jaký naše hlavní město nabízí? Darujte vstupenku do Židovského muzea v Praze.

ŽMP připravilo pro zájemce dárkové vstupenky. Cena vstupenky závisí na volbě muzejního okruhu, nebo kombinace jednotlivých památek dle platné nabídky. Počet vstupenek na osobu není omezen.

Platnost vstupenky je jeden rok od data vystavení. Vstupenka dále platí 7 dní od prvního použití, aby si obdarovaný či obdarovaná mohli prohlídku případně rozložit do několika návštěv (každý objekt je možné navštívit jen jednou).

Základní prohlídkový okruh Židovského muzea zahrnuje celkem 7 objektů: Maiselovu synagogu s expozicí o nejstarších dějinách Židů v českých zemích, Pinkasovu synagogu s Památníkem českých a moravských Židů zavražděných nacisty a s výstavou unikátních dětských kreseb z Terezína, dále Klausovou synagogu a Obřadní síň, obě věnované expozicím o židovských tradicích a zvycích, překrásně zdobenou Španělskou synagogu s expozicí přibližující novější židovské dějiny na našem území a také výjimečnou expozici synagogálního stříbra, dále Galerii Roberta Guttmanna s dočasnými výstavami a samozřejmě také světově proslulý Starý židovský hřbitov.

Tento okruh je možné rozšířit i o návštěvu Staronové synagogy a doplnit o komentované prohlídky v rámci „Programu Židovského muzea v Praze a Židovské obce v Praze k výchově proti antisemitismu v ČR“, který se koná každou neděli od 14 hod.

Kde je možné dárkové vstupenky zakoupit:
Rezervační centrum ŽMP, U Starého hřbitova 3a, 110 00 Praha 1, tel. 222 317 191
Způsob úhrady: pouze hotově