Pronájem nebytových prostor

3. 2. 2017 Přehled novinek

Židovské muzeum v Praze nabízí k dlouhodobému pronájmu prostory pro provozování prodejny v atraktivní části Smíchova – Anděl, na křižovatce ulic Plzeňská a Stroupežnického. Prostory jsou přístupné z ulice Stroupežnického a nachází se ve funkcionalistické přístavbě smíchovské synagogy. Vzhledem k charakteru budovy upřednostňujeme budoucí využití prostor pro činnosti s uměleckým nebo historickým zaměřením, například prodej knih, uměleckých předmětů; hudebnin; zlatnictví, hodinářství, apod.

Plocha prodejní plochy je 44 m2 a plocha zázemí (kuchyňský kout a sociální zařízení) je 6 m2. Prodejna je vytápěna teplovodními radiátory, je vybavena vzduchotechnikou a systémy EPS a EZS s napojením na recepci budovy s nepřetržitou službou. Prodejna má vlastní elektro přípojku a elektroměr. Součástí pronájmu jsou také tři osvětlené prosklené vitríny s bezpečnostním sklem umístěné v podloubí před vstupem do prodejny. Před novým pronájmem bude v prostorách provedena sanace omítek. Prostory budou dle předpokladu k dispozici od července 2017.

Nabídky s návrhem na využití prostor a s nabídkou měsíčního nájemného (bez plateb za energie, které budou měřeny a účtovány samostatně) zasílejte na adresu ​office@jewishmuseum.cz nebo na adresu Židovské muzeum v Praze, U Staré školy 141/1, 110 00 Praha 1 – Josefov. Kontaktní osoba: Bc. Rudolf Šťastný.

Plánek provozovny (pro zvětšení klikněte na obrázek):
novinky/PudorysprodejnichprostorvprizemiSmichovskesynagogym1_50.jpg

novinky/r0069.jpg