Odborný pracovník/odborná pracovnice, HPP, úvazek 1,0

Předpoklady:

-    VŠ bakalářské a vyšší – ideálně veřejná správa či širší právní zaměření studijního oboru (v případě jiného studijního oboru nejméně dvouletá aktivní zkušenost se zpracováním smluv);
-    schopnost systematické, koncepční i týmové práce;
-    pečlivost, spolehlivost, samostatnost, cit pro český jazyk;
-    vstřícná, komunikativní, aktivní osobnost;
-    anglický jazyk plynně slovem i písmem (B2 dle SERR);
-    praxe v paměťových institucích pečujících o sbírky dle zákona 122/2000 Sb. výhodou;
-    výborná praktická znalost Office365 (Word, Excel, PowerPoint, Outlook);
-    řidičský průkaz skupiny „B“, aktivní řidič.

Náplň práce:

Pracovník zodpovídá za veškerou agendu spojenou s výpůjčkami sbírkových předmětů z podsbírky „judaika“ ŽMP a předmětů z tzv. pomocného fondu do ČR i zahraničí (příprava a ověřování správnosti a úplnosti podkladů, komunikace s žadateli, sledování podmínek výpůjčky, organizace transportů a kurýrních cest apod.). Dále zodpovídá za agendu pojištění sbírkových předmětů a agendu Poradního sboru pro sbírkotvornou činnost. Vede evidenci a zodpovídá za úplnost veškerých smluv v rámci své působnosti (tj. smlouvy kupní, darovací, o dílo, výpůjční), vede agendu depozitů.

Nabízíme:

•    Zajímavé zaměstnání v kulturní paměťové instituci
•    Zaměstnanecké benefity (mimo jiné stravenky, 6 týdnů dovolené)
•    Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
•    Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za MD/RD)

Přihlášku s CV (v češtině) a motivačním dopisem (v angličtině) zasílejte na e-mail: zamestnani@jewishmuseum.cz

Nástup: 01. 06. 2022 nebo dohodou

Vhodné také pro absolventy.

-------------------------------------------------------------------------------------------------