Pracovník / pracovnice pro administraci grantů (úvazek 0,8 HPP)

Předpokládaný nástup: dohodou v druhé polovině května

Požadujeme:

- SŠ / VŠ vzdělání
- zkušenost s administrací grantů je výhodou
- orientaci v grantových příležitostech v ČR i zahraničí
- zkušenost s marketingem
- velmi dobrou znalost českého jazyka slovem a písmem
- znalost anglického jazyka umožňující profesionální práci především písmem
- zběhlost v užívání programů Microsoft Office, internetu, sociálních sítí, systémů pro správu obsahu webu
- flexibilitu, spolehlivost, systematičnost, pečlivost a zodpovědnost
- schopnost pracovat samostatně i v týmu

Popis pracovní pozice:

- aktivně vyhledává a průběžně sleduje grantové nabídky v ČR a v zahraničí a navrhuje je k využití jednotlivým odborům muzea
- spolupracuje v rámci muzea s řešiteli grantů při vyplnění a podávání žádostí, sledování a vyúčtování grantů a tvorbě závěrečných zpráv
- odpovídá za dodržení podmínek grantů a realizaci grantových projektů, jejichž je manažerem/administrátorem
- průběžně komunikuje s poskytovateli grantů a dalšími podporovateli ŽMP
- podílí se na realizaci marketingové strategie muzea
- zodpovídá za rámcové i jednorázové reklamní smlouvy ŽMP
- vyhledává partnery a sponzory pro ŽMP v ČR a v zahraničí
- zajišťuje agendu spojenou se Společností přátel ŽMP
- zajišťuje agendu spojenou s dobrovolníky ŽMP

Nabízíme:

- zajímavé zaměstnání v kulturní paměťové instituci
- zkrácený úvazek 30 hod. / týden
- zaměstnanecké benefity ŽMP:
o    zkrácená a pružná pracovní doba 37,5 hod. / týden
o    6 týdnů dovolené,
o    stravenky: 100 Kč / odpracovaná směna (celé hrazeno zaměstnavatelem)
o    čtvrtletní prémie a další odměny v závislosti na pracovním výkonu a hospodářských výsledcích instituce
o    příspěvek na důchodové připojištění
- příjemné pracovní prostředí v centru Prahy

Pokud vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám nejpozději do 24. 4. 2022 svůj strukturovaný profesní životopis s motivačním dopisem na adresu: zamestnani@jewishmuseum.cz.

>Darujte<
1
2

3
4
5
6
7
8

9
10

11
12
13

14
15
16

17
18
19
20
21
22
23
24
25