Judaica Bohemiae XII/1-2

PAPERS Muneles, Otto: Kommentare zu den ausgewählten Grabinschriften vom Alten jüdischen Friedhof in Prag Sadek, Vladimír - Šedinová, Jiřina: Iz kollekciji rukopisej nachodjaščichsja v Gosudarstvennom jevrejskom muzeje v Prage Doleželová, Jana: Questions of Folklore in the Legends of the Old Jewish Town Compiled by Leopold Weisel (1804-1870) Nosek, Bedřich: Soziale Differenzierungen und Streitigkeiten in jüdischen Kultusgemeinden der Böhmischen Ländern im 17. Jahrhundert und Entstehung der "Landesjudenschaft" Sadek, Vladimír - Šedinová, Jiřina: De la collection des manuscrits du Musée Juif d´Etat de Prague (Miscellanea) NEWS Načalis rabotypo restavraciji Starogo jevrejskogo kladbišča v Prage - The Restorations of the Old Jewish Cemetery in Prague Were Started (V. Sadek)

Židovské muzeum v Praze, 1976
Kolektiv
Vědecká ročenka - sborník vědeckých příspěvků k dějinám židovské komunity v Čechách a na Moravě. Příspěvky jsou v angličtině nebo němčině, v některých ročnících i francouzsky. POUZE XEROXOVANÁ KOPIE!